Zgodnie z obowiązującym prawem klient ma prawo odstąpienia od umowy sprzedaży kupionych produktów w sklepie bombshells.pl bez podania przyczyny w terminie do 14 dni.

W celu odstąpienia od umowy należy:

  1. Odesłać otrzymany produkt na adres Bombshells Katarzyna Woźna, ul. Jemiołowa 3/24, 20-827 Lublin razem z formularzem, który jest do pobrania na stronie www.bombshells.pl. Nie ma możliwości dostarczania zwrotów osobiście pod wskazany adres.
  2. Zwracany produkt nie może mieć śladów użytkowania ani żadnych zabrudzeń czy uszkodzeń. Powinien być pozbawiony także nieprzyjemnych zapachów.
  3. Produkt powinien mieć metkę oraz być odpowiednio zapakowany i zabezpieczony.
  4. Do zwrotu towaru należy dołączyć dowód zakupu, czyli fakturę lub paragon.
  5. Bombshells nie przyjmuje paczek wysłanych za pobraniem oraz paczkomatami.
  6. Koszty wysyłki produktu ponosi klient.
  7. Zwrot kosztów nastąpi po upływie 14 dni od momentu przyjęcia zwrotu w naszym sklepie.
  8. Sklep bombshells.pl ma prawo nie uznać wysłanego zwrotu o czym poinfomuje zwracającego osobnym pismem.
  9. Zwrot kosztów odbywa się za pośrednictwem przelewu bankowego na numer konta, który klient podał w formularzu 


W sklepie Bombshells nie ma możliwości dokonania wymiany produktu (na inny rozmiar lub kolor). Może się to odbyć jedynie na podstawie wyżej przedstawionej procedury zwrotu produktów, a następnie złożenia nowego zamówienia i opłacenia go.


Klient ma obowiązek sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera. W przypadku zauważenia uszkodzenia przesyłki niezbędne jest spisanie protokołu szkody w transporcie oraz niezwłoczne powiadomienie o tym fakcie Sprzedawcy poprzez wysłanie wiadomości e-mail. Nie spisanie protokołu szkody z kurierem może uniemożliwić wszczęcie procedury reklamacyjnej, a tym samym zwrotu towaru.

Reklamacja odbywa się w taki sam sposób, w jaki procedura zwrotu.